אודות הקבוצה

קצת עלינו

המומחים הטובים ביותר של הקבוצה עומדים לרשות האוכלוסייה באזורי מגורים קיימים למען חידוש עירוני ואיכות חיים. תחום העיסוק העיקרי של החברה הינו ייזום פרויקטים לבניה באתרים מרכזיים בישראל ובארה”ב. כיום, החברה מתמקדת בהתחדשות העירונית בחיפה ומחזיקה שם 10 פרויקטים ובימים אלה מתמקדת בשכונת בת גלים- שכונת הים של ישראל. לחברה מספר פרויקטים בשכונה עם מלאי מוגבל של דירות מדהימות וייחודיות 

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

שותפים

ציר זמן

ארה"ב2014-2008
Read More
עשרות יחידות דיור
תל-אביב2014-2011
Read More
קבוצות רכישה ותמ"א 38 בתל אביב
חיפה2015-עד היום
Read More
כניסה והתמקדות בעיר חיפה כיום עם 7 פרויקטים בעיר
ממשיכים לצעוד קדימה2020
Read More
Previous
Next

עו"ד אופיר גמליאל - מנכ"ל ובעלים

בן 46, נשוי ואב לארבעה בנים. מכהן אופיר כמנכ”ל בפועל ובעלים של קבוצת גמלאיל וכן בעלים של חברת “יו. אס. אי. אל. פרופרטיס” – חברת נדל”ן אמריקאית. אופיר בוגר תואר ראשון במשפטים. את הקריירה התחיל לפני למעלה מעשור בתור עו”ד בתחום המקרקעין, כך רכש ניסיון רב בתחום הנדל”ן הישראלי והבינלאומי. בעבר, אופיר גמליאל כיהן כסמנכ”ל שיווק & מכירות של חברה ציבורית אינטרקולוני, וכדירקטור של מ”ס חברות נדל”ן באירופה.

דרכי פעולה

איתור שטח בנייה בעל פוטנציאל השבחה הן כלכלי הן חברתי הן תרבותי על ידי ניתוח התב”ע.


עבודה בשיתוף האדריכלים המובילים בתחום תוך כדי למידה והתאמה לשטח ספציפי והבאת הרעיונות החדשים הן טכנולוגית הן פרקטית והן עיצובית לבניין וכל זאת בשילוב חברות בקרה חיצוניות.

 

עבודה עם קבלנים לימודי ניסיון הבנה ומקצועיות בתחום בנוסף פיקוח חיצוני אשר שם דגש והקפדה יתרה בכל שלבי הבנייה הקריטיים וכל זאת בשילוב חברות בקרה חיצוניות.

 

צור קשר